Лого
завантаження

Переїзд квартириДоброго дня! Якщо Ви зараз читаєте ці рядки, означає, Ви готуєтесь до переїзду. Звертайтеся в нашу мувінгову компанію «Удобный переезд», і ми в найкоротші строки виконаємо терміновий переїзд, переїзд «під ключ», а також плановий квартирний, дачний або офісний переїзд.

Ви досі вагаєтеся? Гадаєте, що самостійний переїзд заощадить гроші та час? Аж ніяк!

Уявіть, як це все буде виглядати. Уявили? А ми вже попіклувалися, щоб викласти на сайті історію переїзду квартири для Вашого ознайомлення з нею. Цікаво? Ось наш варіант можливого розвитку подій. Читайте та робіть висновки.

Отже, історія одного переїзду своїми силами.

Зміна місця розташування, що довгий час висить над горизонтом, перестала бути перспективою і стала негайною необхідністю. Кинутий бойовий заклик – переїзд зі ступенем складності номер один. Розв’язанням проблеми займається еліта і гордість окремо взятої житлоплощі, тобто Ви самі. В будинку безлад… і коли переїзд набуває масштабів катастрофи, доводиться визнати свою поразку і викликати підкріплення. До збору/пакування речей підключається, досі не запущений в дію, резерв: близькі друзі, менш близькі знайомі та родичі в особі матерів, батьків та улюблених чад.

Переїзд квартириВам від цього не полегшало, тож «у ритмі вальсу» Вам доводиться неодноразово бігати на близькі та далекі дистанції, відвідуючи по дорозі магазини. В них Вас цікавить тільки один вид товару, щоб за ознаками й функціональністю хоч якось нагадував пакувальну тару: спортивні сумки, картаті баули «човникарів», «бісові» пакети й кульочки. Величезна радість просвітила Ваш погляд, коли жаліслива тітонька-продавець, уявила себе на вашому місці, винесла з підсобки кілька картонних коробок для упаковування власності, «нажиті виснажливою працею». І нехай це не тара з багатошарового гофрокартону (яка, до речі, використовується для упаковування в нашій компанії), та вже це хоч щось.

У це «щось» Ви й покладете свої речі. А тим часом купи мотлоху, що складаються з предметів побуту, що гріє душу будь-якого Плюшкіна, плавно переміщуються у кути кімнат, а з них до смітника. Ось, здавалося б, й усе. А от й ні, не все! Через деякий час все одно доводиться нишпорити у запакованих коробках у пошуках аптечки.

А як інакше? Символами самостійного переїзду в усі часи вважалися телефон та валеріана. То ж Ваш самостійний переїзд не є винятком. Телефон потрібен для контролю руху транспорту, що запізнився на три години, а от валеріана, то як засіб самоконтролю. І якщо нервову систему не доконає запізнення транспорту, то доб’є прибуття «спеців екстракласу» в особі малоприємних чоловіків, що гордо звуться «вантажниками».

Згодом, заховати ліки назад не вдається. Серце вистрибує з грудей спостерігаючи за зусиллями, з якими «вантажники» заштовхують меблі у фургон, одночасно закидаючи Вас «корисними» порадами. Обламалась ніжка дивана? Прикрутіть. Це ж так просто. Розбилася люстра? Купіть нову. Вона ж, все одно, була не дуже симпатичною.

Коли все завантажено, потім чотири години трясетесь на ямах з горезвісною валеріаною у руці, покірно простоюєте в пробках, подумки підраховуючи тарифи за годину експлуатації авто, вартість роботи майстра, який прикрутить зломану ніжку від дивану, вартість розбитої люстри й нового фарфорового сервізу. Насправді, ворогу не побажаєш тих витрат, в які обійшовся самостійний «дешевий» вивіз майна. Це лише один переїзд! А в разі, коли таких переїздів три? Страшно уявити. Недарма кажуть, що три переїзди дорівнюють одній пожежі. Принаймні, матеріальний й моральний збитки можна порівняти.

Переїзд квартири, насправді, може відбуватися по-іншому. Поки ще не запізно, вибирайте другий варіант розвитку подій. Переїзд (та хоч десяток) з нашою компанією, це завжди свято. Все врівноважено і статечно: ніякої метушні та поспіху! І Ви не питимете своє заспокійливе.

Наші досвідчені кваліфіковані співробітники оцінять масштаби й вартість робіт, вантажники нададуть необхідну пакувальну тару для цінних речей і пакувальний матеріал для меблів і габаритних предметів. Наші менеджери підберуть найкоротший шлях для руху авто потрібної місткості й вантажомісткості, щоб мінімізувати витрати.

Ми гарантуємо точність, акуратність в роботі та своєчасне прибуття на місце. Переїзд – це просто! Наші співробітники зроблять все необхідне, а Ви… просто присядьте “на дорогу”!

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера