Лого
завантаження

Компанія «Удобный переезд» розвивається відповідно до запитів клієнтів. У перелік наших послуг крім квартирного та дачного переїзду, перевезення сейфів, банкоматів, послуги вантажників, було додано складські роботи. Якщо за перераховані вище види діяльності ще хтось і вирішується взятися самостійно, звернувшись за допомогою до друзів чи сусідів, то для складських робіт безперечно потрібні професіонали.

Складские работыСкладські роботи, переважно, мають попит у великих компаній, та у підприємств. Нова фірма не завжди встигає найняти працівників на регулярній основі саме до дня надходження першої партії товару. Підприємствам може знадобитися наша допомога в момент розвантаження сезонного товару, що надходить у великих кількостях. Якщо ви займаєтеся чималими обсягами продуктів, які швидко псуються, ми також зможемо розв’язати вашу проблему з завантаженням та вивантаженням товару.

Здавалося б, для таких робіт багато розуму, а ще більше, досвіду не вимагається. У разі, якщо отриманий вами товар, не має великого значення, можете влаштувати експеримент: запросіть людей «з вулиці». Результатом їхньої роботи буде підрахування збитків та пошук фінансів на оплату кваліфікованим робітникам. Наші досвідчені вантажники виконують складські роботи якісно та швидко. Вам не потрібно контролювати кожен їх крок, вони знають, що таке маркування та фасування.

Складские работыС «Удобным переездом» працювати надійно і комфортно. Ми здійснимо складські роботи в будь-який зручний для вас час. Для найбільш ефективного співробітництва, повідомте нашому менеджеру обсяг робіт та бажаний для вас час. Ми працюємо навіть вночі! Наш менеджер порадить вам оптимальну кількість робітників, транспорт, час виконання робіт. Для цього ви укладаєте з ним попередній договір.

Наша компанія гарантує якість роботи. Ми намагаємося задовольнити вимоги кожного клієнта. Складські роботи з «Удобным переездом» стануть для вас приємною співпрацею. Ми заощадимо ваш час і нерви. Виконуючи складські роботи, наші досвідчені вантажники подбають про ваш товар та виконають все на вищому рівні.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера