Лого
завантаження

Ми не тільки з кожним роком розширюємо спектр послуг, але і намагаємося виділити окремі категорії для зручності клієнтів. Хоч нашим основним профілем і є вантажоперевезення, ви все одно можете замовити окремо послуги вантажників. «Удобный переезд» уважно підходить до вибору персоналу. Не думайте, що професія вантажника не вимагає утворення і під силу кожній фізично витривалій людині.

Послуги вантажниківДля того щоб правильно транспортувати меблі та інші вантажі потрібно не тільки мати хорошу фізичну підготовку, але і вміти працювати зі спеціальним обладнанням. Для перевезення великих важких речей потрібні знання фізики: як простіше підняти та перемістити вантаж. Кваліфікованому вантажнику також необхідні навички правильного спаковування вантажів і знання техніки безпеки. Далеко не кожна людина зможе правильно розташувати вантаж в транспорті, грамотно розподіливши його вагу.

Послуги вантажниківЗа додаткову, невелику плату ви зможете також замовити такі послуги вантажників як пакування речей, розбирання-збірка меблів вивіз будівельного сміття, розставлення меблів та інші роботи з великогабаритними речами.

Наші працівники не тільки кваліфіковані, але також мають відмінну фізичну підготовку. Як не крути, а без грубої сили у нашій справі не обійтися. Вам потрібно буде заздалегідь описати менеджеру свою ситуацію: які саме послуги цікавлять вас, яких розмірів вантаж, чи потрібне буде розбирання меблів. Він визначить необхідну кількість вантажників, транспорт, обере найбільш відповідний маршрут. Наша компанія працює без вихідних і свят. Ми робимо все для зручності клієнтів.

Послуги вантажниківЗавдяки злагодженій роботі нашого колективу, ви залишитеся задоволені якістю наданих послуг. Ми виконуємо поставлені завдання швидко, акуратно і за розумні гроші.

Вантажники компанії «Удобный переезд» несуть повну відповідальність за ваш вантаж, тому, ставляться до нього акуратно і дбайливо. Ми зробимо все, щоб звести ризик пошкодження ваших речей до мінімуму. Вам нема про що хвилюватися, наші послуги принесуть тільки позитивний результат.

Вартість роботи одного вантажника: 1 година роботи 150-180 грн.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера