Лого
завантаження

Послуги вантажників

Послуги вантажниківМи не тільки з кожним роком розширюємо спектр послуг, але і намагаємося виділити окремі категорії для зручності клієнтів. Хоч нашим основним профілем і є вантажоперевезення, ви все одно можете замовити окремо послуги вантажників. «Удобный переезд» уважно підходить до вибору персоналу. Не думайте, що професія вантажника не вимагає утворення і під силу кожній фізично витривалій людині.

Для того щоб правильно транспортувати меблі та інші вантажі потрібно не тільки мати хорошу фізичну підготовку, але і вміти працювати зі спеціальним обладнанням.

Вартість роботи одного вантажника: 1 година роботи 150-180 грн.

детальніше

Складські роботи

Складські роботиКомпанія «Удобный переезд» розвивається відповідно до запитів клієнтів. У перелік наших послуг крім квартирного та дачного переїзду, перевезення сейфів, банкоматів, послуги вантажників, було додано складські роботи. Якщо за перераховані вище види діяльності ще хтось і вирішується взятися самостійно, звернувшись за допомогою до друзів чи сусідів, то для складських робіт безперечно потрібні професіонали.

Складські роботи, переважно, мають попит у великих компаній, та у підприємств. Нова фірма не завжди встигає найняти працівників на регулярній основі саме до дня надходження першої партії товару.

детальніше

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера