Лого
завантаження

Чималу частину свого життя ми проводимо в квартирі. Тут ми відпочиваємо, зустрічаємо гостей, спілкуємося з рідними і близькими. Інтер’єр стає для нас звичним і перетворюється в константу. Але іноді зміни в житті, змушують нас змінювати місце проживання, робити ремонт, оновлювати оточуєче середовище. У таких ситуаціях необхідні послуги з перевезення, складання-розкладання меблів.

Складання-розкладання меблівКомпанія «Удобный переезд» із задоволенням допоможе вам впоратися з таким непростим завданням. Спершу наші співробітники оцінять габарити меблів і розміри дверних одвірків. У деяких випадках ситуацію врятує монтаж та демонтаж меблів.

Ми пропонуємо кілька варіантів пакувальних матеріалів: картон, плівка, коробки і т. д. Ваші меблі будуть дбайливо розібрані, та деталі упаковано. Якщо немає необхідності розбирати предмети меблів, вони просто будуть ретельно упаковані і надійно зафіксовані в транспорті.

Більшість клієнтів стикається з проблемою на другому етапі перевезення меблів, це збирання. Цей, здавалося б, нескладний процес може змусити вас витратити багато нервів. Загублений гвинтик може стати досить великою проблемою, особливо якщо він нестандартний і в магазині такого не купиш.

Працівники «Удобного переезда» займаються складанням-розбиранням меблів не перший рік. Ми подбаємо про кожну, навіть найдрібнішу деталь, та повернемо меблі в первісний стан на новому місці. Ми працюємо з професійними інструментами і зможемо розкласти і скласти меблі, навіть з самими хитромудрими кріпленнями.

Складання-розкладання меблівВесь транспорт нашої компанії оснащений спеціальним обладнанням для перевезення меблів. Вони будуть надійно зафіксовані. Це особливо важливо, зважаючи на реалії нашої країни: нерівні дороги з вибоїнами не завжди дозволяють безпечно перевезти меблі залишаючи їх цілими. Вантаж супроводжується робітниками і ви отримуєте його неушкодженим в зазначений вами час.

Звичайно ж, ви можете заощадити гроші і звернутися за допомогою до друзів і знайомих. Але все ж подумайте: чи не витратитесь ви потім більше на транспорті, послуги по зборці меблів, її реставрацію (при невдалому транспортуванні)? Збережіть свої нерви та меблі – зверніться до професіоналів.

Більше фото на сторінці галереї.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера