Лого
завантаження

ВИВІЗ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ)

БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТ.

Компанія «Удобный переезд» допомагає своїм клієнтам не лише переселитися на нове місце, але й перевезти будь-який великогабаритний вантаж. Стосовно сміття, також допоможемо. Проблема утилізації будівельного сміття для нас легко вирішувана.

Мы работаем без выходных и праздников, в удобное для вас время.Вашим завдання буде зателефонувати нам та повідомити оператору наступні дані: адреса, приблизний обсяг робіт, потрібне паковання, чи знаходиться сміття вже на вулиці або його ще потрібно винести з приміщення. Ціна наших послуг буде залежити від того, на якому поверсі це приміщення знаходиться.

На етапі обговорення з оператором вкажіть чи потрібні вам будуть мішки для пакування, або ви маєте свої. Також не забудьте вказати, що саме ви хочете вивезти: сміття буває різним, габаритним, чи доволі компактним. Плитка, сантехніка, віконні рами, двері, макулатура, меблі, все це можна вивезти швидко та у зручний для вас час.

Вивіз сміття для нашої компанії не становить труднощів. Працюючи не перший рік на ринку вантажоперевезень, ми розширюємо спектр послуг та освоюємо нові види діяльності.

Мы работаем без выходных и праздников, в удобное для вас время.Вивіз сміття може знадобитися не тільки будівельникам або щасливим власникам квартири, що ремонтується. Такою послугою можна скористатися і для вивозу старих, непотрібних меблів. Найчастіше величезні, незграбні, шафи надовго залишаються постійними мешканцями наших квартир. «Удобный переезд» допоможе позбутися такого мотлоху. Після вашого дзвінка, в зазначений час, до вас приїдуть наші працівники, демонтують старі непотрібні предмети меблів та вивезуть їх з вашого помешкання.

Наша компанія займається вивезенням сміття по Києву та Київській області (Бориспіль, Бровари, Вишгород, Буча, Ірпінь, Васильків, Вишневе, Обухів).

Ми працюємо без вихідних і свят, у зручний для вас час.

Для багатьох цей фактор є вирішальним у виборі компанії-перевізника, так як більшість клієнтів працює за стандартним графіком, з понеділка по п’ятницю. Немаєте часу на свої хатні справи посеред робочого тижня?Наша компанія допоможе вам позбавитися будівельного сміття, старих меблів і мотлоху у домі не зважаючи на вихідні та святкові дні.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера