Лого
завантаження

Під час переїзду вашого офісу або квартири виникає необхідність транспортувати не тільки меблі, але інколи і сейф. Сейф, це не тільки дуже цінний, але й незручний вантаж. До того, що вони не розбірні, ще й дуже важкі. Перевезення сейфів, одна з наших послуг. Ми маємо великий досвід в таких перевезеннях, тому можемо гарантувати своїм клієнтам швидке та якісне перевезення сейфа.

Перевезення сейфів, КиївНе намагайтеся заощадити на кваліфіковані допомозі. Перевезення сейфів з силами друзів волонтерів загрожує наслідками. Уявіть собі вантаж вагою 600 кг, що падає вам на ногу. А як вам перспектива «надірвати» спину? А що вже казати про випадки, коли сейф потрібно знести сходами… «Удобный переезд» позбавить вас проблем такого роду.

Насамперед наші фахівці демонтують кріплення сейфа. Вразі розташування сейфа у ніші, витягнуть його звідти. Після цього вантаж встановлюється на спеціальну палету. Не забувайте про вагу сейфа: бувають екземпляри, що важитимуть до 1300 кг. Крім того, деякі з них абсолютно нестандартних розмірів. Сейф потрібно надійно закріпити на піддоні та завантажити в наш транспорт. Це відбувається за допомогою різних пристосувань: стропи (якщо сейф важить до 600 кг), візок, тощо.p>

Вантажівки обладнані спеціальними фіксаторами. Ми перевеземо ваш сейф обережно та без пошкоджень. Не зважаючи на великі розміри і товщину стінки, в декотрих з них дуже чутливі прилади. Ці точні механізми залишаться в робочому стані після нашого перевезення. Для цього ми не лише стежимо за надійною фіксацією в транспорті, але й обираємо маршрут з рівними дорогами.

Перевезення сейфів вимагає від фірми-перевізника відповідальності та високої репутації. «Удобный переезд» – надійна компанія, якій можна довірити найцінніше. Досвідчені працівники та правильно підібране обладнання дозволяє нам з гордістю стверджувати, що ми є одними з кращих на ринку вантажоперевезень. Будь-який з наших клієнтів, що скористався послугою «Перевезення сейфів», підтвердить, що наша компанія виконує свою роботу якісно і в строки.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера