Лого
завантаження

Багатьох з нас в дитинстві змушували ходити в музичну школу. Упродовж років інструментом-фаворитом було піаніно. У радянські часи придбати його було складно, використовували знайомства, а діти, щодня, зубрили гами на радість сусідам. Один чи два ставали музикантами. У більшості випадків піаніно ставало просто непотрібним та дуже об’ємним предметом меблів. Його або утилізують, або перевозять на дачу. Звичайно, не завжди інструмент має спіткати така сумна доля. Іноді його просто потрібно перевезти до нового «місця проживання» неушкодженим.

Перевезення рояля, піаніно Перевезення піаніно не є легким процесом. Сам інструмент доволі незручний у перевезенні: розібрати його неможливо, важить він багато, наші під’їзди не надто вже й широкі. Зазвичай, до цього підходять безвідповідально, коли збирають помічників-добровольців. Без дотримання техніки безпеки наслідки можуть бути вельми сумними: зносити важкий інструмент сходами… Добре, якщо ніхто не потрапить до лікарні, не кажучи про безпеку самого інструмента. В деяких випадках спустити піаніно по сходах на перший поверх буває просто нездійсненним завданням. Щоб підняти його потрібно 5-6 чоловік, а така кількість людей 100% не зможе розвернутися разом з інструментом у стандартному під’їзді.

Перевезення рояляКомпанія «Удобный переезд» підходить до своїх послуг відповідально. Перевезення піаніно – заняття для фахівців. У нас працюють сильні молоді хлопці, двох буде достатньо, щоб безпечно спустити ваш інструмент на перший поверх і вивезти його. Не поспішайте позбуватися вашого піаніно. Якщо інструмент просто переїжджає в інший будинок, ми зробимо це акуратно, й доставимо його в такому ж стані, в якому отримали.

Наші працівники використовують спеціальні стропи і дотримуються техніки безпеки. Не варто економити на послугах професіоналів під час перевезення піаніно: своє здоров’я і здоров’я безвідмовних помічників дорожче.

На вартість послуги впливає поверховість вашого будинку, марка інструменту, особливості приміщення. Все це обговорюється з оператором. Він надасть вам безкоштовну консультацію і прорахує вартість послуг з перевезення піаніно.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера