Лого
завантаження

У будь-якому бізнесі, як і в житті взагалі, бувають підйоми та спади. На це впливають різні фактори: сезонність вашої пропозиції, рівень цін, відповідність цільової аудиторії, якість товару чи послуг. Важливу роль відіграє місце розташування вашого офісу. Не завжди керівникам компанії вдається вибрати гарне місце для ведення свого бізнесу. Відшукавши краще приміщення, керівництво ставить нове завдання – офісний переїзд.

Офісний переїздВибір компанії-перевізника – відповідальна справа. «Удобный переезд» гарантує якісні послуги за розумні гроші. Ми розуміємо, що для вашого бізнесу важливий кожен день простою. Наша компанія виконує роботу в строк. Ви не втратите ні заробітку, ні дорогоцінного часу.

Як правило, сучасний офіс не обходиться без оргтехніки. До її транспортуванні потрібно підійти відповідально – існує дуже «чутлива» техніка, для якої нахил навіть у 45 градусів загрожує пошкодженнями. Наші фахівці справляться і з таким завданням. Не переживайте за ці́лісність крихких речей: вони будуть як слід упаковані та обережно транспортовані.

Офісний переїздВантажники «Удобного переезда» беруть участь не тільки в процесі транспортування, але й можуть допомогти з облаштуванням на новому місці: зібрати меблі, розставити їх у приміщенні. Офісний переїзд повинен бути чітко організований і продуманий, тільки в такому випадку вам вдасться заощадити час.

Серед наших фахівців є і менеджери офісних переїздів. З ними ви обговорюватиме графік вашого переїзду, складете схему транспортування, визначите список необхідних послуг. Менеджер також допоможе вам у створенні системи нумерації, щоб уникнути плутанини на новому місці.

Офісний переїздІноді керівники компанії намагаються перекласти переїзд на плечі співробітників – так дешевше! Але, наскільки б відповідальними не були ваші працівники, вони не дадуть вам гарантію, що всі речі залишаться цілими та неушкодженими. Кожен повинен займатися своєю справою. «Удобный переезд» спеціалізується саме на перевезенні вантажів по Києву та по Україні, і тому може гарантувати швидкий і безпечний переїзд.

Завданням менеджера офісних переїздів є:

  1. Обговорення усього списку надаваних послуг
  2. Правильно скласти систему нумерації
  3. Отримати повні координати руху транспорту
  4. Створити часовий графік для Вашого переїзду
Правильне Планування + Вміла Координація = Зручний офісний переїзд!

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера