Лого
завантаження

Не багатьом з нас довелося прожити хоча б років до 30 в одній єдиній квартирі. Хтось переїжджав з однієї вулиці на іншу, а деякі й зовсім змінили місто та країну проживання. Здебільшого, переїзд є хаотичним та малоприємним процесом: постійно здається, що щось забули, потрібно за усім пильнувати, проконтролювати вантажників, добре упакувати… Щоб уникнути подібних клопотів, існують компанії, які займаються вантажоперевезеннями.

Квартирний переїздКвартирний переїзд нерідко порівнюють зі стихійним лихом: неможливо знайти потрібну річ, сервіз розбитий, стільниця подряпана. Справді виглядає як наслідки урагану. «Удобный переезд» захистить вас від цих неприємностей. В нашій компанії працюють досвідчені професіонали. Вони неодноразово стикалися з нестандартними меблями, вузькими дверними одвірками, крихким вантажем, переміщенням важких речей без ліфта і таке інше. Ми подбаємо про вас, і квартирний переїзд швидко залишиться в минулому.

Успіх транспортування на 90 відсотків залежить від досконалого спаковування речей. Менеджер «Удобного переезда» запропонує вам кілька варіантів: картон, пінопласт, плівка, коробки. Ви не просто отримаєте матеріал на руки та залишитеся наодинці з проблемою пакування. Все це зроблять для вас наші вантажники. Ще один важливий момент, це фіксація в транспорті. Ваш вантаж буде надійно розташований і надійде до місця призначення в цілісності та безпеці.

Ви відчуєте, що про вас піклуються, з моменту замовлення наших послуг. Менеджер порадить вам, яке упаковування краще використовувати для ваших речей, визначить необхідну кількість вантажників, підбере відповідний транспорт. Вам також потрібно буде обговорити спектр необхідних послуг: чи це буде тільки завантаження та вивантаження чи знадобиться розставляти меблі та побутову техніку в новій квартирі?

З бригадою «Удобного переезда» ви оперативно і за лічені години оселитися в новій квартирі. Наша згуртована команда дає гарантію успішного переїзду. Вам не доведеться витрачати гроші на реставрацію меблів та купівлю нової люстри. Наші фахівці надійні, професійні та відповідальні, їм можна довірити квартирний переїзд.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера