Лого
завантаження

В нашу компанію звертаються, коли є потреба перевезення меблів. Ця послуга має неабиякий попит, і багато компаній спеціалізуються саме на цьому виді перевезень. Щоб зберегти лідерство в цій сфері та відповідати вимогам клієнтів, важливо уміло об’єднати певні елементи: якість, вартість, організованість та спектр послуг. Наша компанія блискуче з цим справляється.

Перевезення меблів Перевезення меблів для компанії «Удобный переезд» справа не нова. У нас працюють досвідчені вантажники. Їх кваліфікація дозволяє нам гарантувати надійне перевезення меблів. Ми впевнені, що ваш вантаж буде старанно упакований та акуратно доставлений до місця прибуття.

Вартість наших послуг спільномірний з якістю. Ви можете бути впевнені в збереженні та цілості ваших речей цілком за розумні гроші. Вартість обговорюється заздалегідь з нашим менеджером, тому фінансових сюрпризів можна не боятися.

Перевезення меблівКомпанія «Удобный переезд» не новачок на ринку вантажоперевезень. Наша команда працює злагоджено та організовано. Ви зв’язуєтеся з менеджером, який підбирає для вас транспорт, кількість робітників, маршрут. Завдяки зручному графіку роботи, ви без зусиль підберете зручний час для перевезення меблів. Щоб переїзд не став схожий на стихійне лихо, його потрібно ретельно організувати. Наша компанія впорається з цим на «відмінно».

Перевезення меблівСпектр послуг «Удобного переезда» досить широкий. Ми не тільки перевозимо меблі, але і надаємо додаткові послуги за окрему плату. Наприклад, працівники можуть виїхати до вас для проведення замірів дверних одвірків, щоб спланувати майбутнє перевезення. Після прибуття за вказаною адресою з вашими меблями, наші працівники зможуть не просто вивантажити їх, але й зібрати та розставити, відповідно до ваших побажань.

На відміну від вантажників, які працюють самі на себе, наша компанія дає гарантію на якість перевезення меблів. Ваші речі не постраждають, будуть належним чином зібрані й встановлені на новому місці. Вам не доведеться переживати ні з приводу крихких предметів, ані про безпеку габаритних речей, несумірних за розмірами з дверним отвором.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера