Лого
завантаження

Дачний переїздДачний переїзд трапляється відносно рідко, аніж квартирний переїзд. Але послуги вантажоперевезення можуть знадобитися не тільки при переїзді. Зазвичай ми вивозимо непотрібні меблі на дачу. Як правило, це старі речі: великі шафи, масивні столи, важкі піаніно. Тут виникають питання не тільки до транспортування, але й до розмірів дверних прорізів. За бажанням клієнта, наші вантажники знімають виміри дверних одвірків, демонтують меблі. Перевозячи великі речі бажано, щоб вони були розібрані. Для перевезення кожну деталь потрібно спакувати й надійно зафіксувати в транспорті. «Удобный переезд» знає всі тонкощі транспортування вантажів.

Дачний переїзд має ще одну важливу деталь, це маршрут перевезення. Всі ми вже давно переконалися, що в нашій країні немає нормальних доріг. Перевозити вантажі розбитими дорогами – ризиковано. Тому, не завжди найкоротший шлях є кращим. Менеджер нашої компанії спільно з вами вибудує оптимальний маршрут транспортування. Це заощадить ваші нерви та витрати на ремонт пошкоджених меблів і техніки.

Компанія «Удобный переезд» виконує дачні переїзди по Києву та Київській області. Здавалося б, їхати недалеко, то навіщо наймати вантажників? Так може міркувати той, не доводилося стикатися з переїздом. Існує багато нюансів, які потрібно врахувати. Наші досвідчені співробітники вже багато разів надавали послугу «дачний переїзд» і тепер готові до будь-яких несподіванок.

На дачу перевозять не тільки меблі, але й побутову техніку. До неї потрібна особлива обережність. Ми приділяємо увагу кожній деталі та доставляємо вашу техніку у робочому стані.

Під час переїзду багато уваги приділяють лише габаритним речам. Ми ж впевнені, що подбати варто про кожну деталь. Все повинно добре упаковувати, навіть харчові продукти. Ви ж не хочете виявити на білому кріслі пляма від журавлини? Якщо ваш дачний переїзд має глобальний характер, і ви берете з собою все, в буквальному сенсі слова, наші професіонали подбають про спакування та належне транспортування. Ми несемо відповідальність за свої послуги та гарантуємо збереження вашого майна.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера