Лого
завантаження

З кожним роком ми опановуємо дедалі більше сфер діяльності. Якщо раніше великим попитом користувалися тільки квартирні переїзди таперевезення, то на сьогоднішній день, здебільшого, до нас звертаються з проханням перевезти банкомати. Попит народжує пропозицію, і тепер «Удобный переезд» вніс до переліку своїх послуг такий пункт як «Перевезення банкоматів».

Перевезення банкоматівДля того щоб здійснити цю операцію успішно, варто пам’ятати про деякі нюанси.

По-перше, банкомат дуже важка річ. Його вага може сягати більше 2 тонн. На перший погляд складно визначити, правда? Ми переконалися на власному досвіді, що зовнішність оманлива.

Друга особливість, це нерозбірна конструкція. Відома річ, набагато легше було б розібрати банкоматна частини, упакувати та перевезти. Але, на жаль, його будова не дозволяє нам це зробити. Запорукою успішного транспортування банкомата є третій секрет, це використання відповідного обладнання. Працівники «Удобного переезда» використовують рокли, такелажні візки, ремені та інші необхідні пристрої. Під час підйому банкомату, він повинен бути надійно зафіксований стяжними ременями. Не слід забувати, що це не просто важкий габаритний вантаж, але й техніка. Не дивлячись на свої розміри і вагу, банкомат легко пошкоджити. Осоливо коли доводиться пересуватися нашими дорогами, про якість яких ви чули.

Перевезення банкомату здійснюється після вашого дзвінка. Разом з оператором ви вибираєте найбільш придатний маршрут, уточнюєте адреси, кількість працівників і додаткові послуги (якщо є така потреба). Наші кваліфіковані оператори також можуть надати вам безкоштовну консультацію по перевезенню. Чим конкретніше ви розкажете про свій вантаж і його особливості, тим оперативніше та якіснішеми зможемо здійснити вантажоперевезення.

Працівники нашої компанії несуть відповідальність за прийнятий вантаж, тому перевозять його акуратно, добре зафіксувавши. Від наших клієнтів скористаших послугою «Перевезення банкомату» ви почуєте тільки позитивні відгуки. Ми підходимо до кожного випадку індивідуально і пропонуємо оптимальне рішення.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера