Лого
завантаження

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення по УкраїніВантажоперевезення по Україні – це досить великий на сьогодні ринок. Щоб утриматися на його вершині потрібно багато і якісно працювати. «Удобный переезд» організував свою роботу таким чином, що клієнту нема про що турбуватися.

детальніше

Вантажоперевезення по Києву

Вантажоперевезення по КиєвуВантажоперевезення по Києву, послуга, яка необхідна в кожній родині, ми перевозимо все і всіх, будь то шафа, або холодильник, компанія «Удобный переезд» має дуже великий досвід у вантажоперевезеннях.

детальніше

Офісний переїзд

Офісний переїздКомпанія «Удобный переезд» має великий досвід по офісних переїздах, наші вантажники підготують «розберуть і зберуть» всю вашу меблі для переїзду. Офісний переїзд повинен бути максимум спланований і підготовленим.

детальніше

Квартирний переїзд

Квартирний переїздКвартирний переїзд часто порівнюють зі стихійним лихом: неможливо знайти потрібну річ, сервіз розбитий, стільниця подряпана. І, правда, схоже на наслідки урагану. «Удобный переезд» захистить вас від цих неприємностей.

детальніше

Дачний переїзд

Дачний переїздМи пропонуємо Вам дачний переїзд на «найпривабливіших у світі умовах». Виконати переїзд на дачу в Київську область всього за півдня – це цілком реально. Для того, щоб зробити дачний переїзд в самий маленькі терміни, потрібно…

детальніше

Перевезення меблів

Перевезення меблівУ нашу компанію звертаються, коли потрібно перевезення меблів. Ця послуга дуже затребувана, і багато компаній спеціалізуються саме на цьому виді перевезень. Щоб зберегти лідерство в цій сфері і відповідати вимогам клієнтів, потрібно вміти об’єднувати певні елементи: якість роботи, вартість, організованість і спектр послуг…

детальніше

Перевезення піаніно

Перевезення рояля, піаніноЯк правило, піаніно або рояль ставлять на обране місце в кімнаті з таким розрахунком, щоб потім його більше не пересувати. Але настає такий день, коли його потрібно перевезти на інше місце у зв’язку з …

детальніше


Перевезення банкоматів

Перевезення банкоматівЗ кожним роком ми освоюємо все більше сфер діяльності. Якщо раніше великий попит мали лише квартирні переїзди і вантажоперевезення, то на сьогоднішній день все частіше до нас звертаються з проханням перевезти банкомат.

детальніше


Перевезення сейфів

Перевезення сейфівПри переїзді вашого офісу або квартири виникає необхідність транспортувати не тільки меблі, але іноді і сейф. Сейф – це не тільки дуже цінний, але і незручний вантаж. Він не розбірні і важкий. Перевезення сейфів – одна з наших послуг.

детальніше

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера