Лого
завантаження

– Ви в спантеличені? Не знаєте що робити?

– Ви вже 2 години як прибули в аеропорт з п’ятьма величезними валізами і десятьма коробками. Так і не дочекалися обіцяних автівок?

– Ви замовили диван і дві великих шафи в інтернет магазині, але в них немає доставки до дому? Авжеж, виглядає як проблема.

Але не варто переживати, коли Ви можете набрати наш номер телефону та замовити послугу Вантажне Таксі в Києві. Вразі, якщо Вам потрібні ввічливі та компетентні вантажники, будь ласка, ми до Ваших послуг! Ми на таке здатні

Ми звикли завжди бути вчасно й виконувати свою роботу професійно та швидко. Ви обов’язково повинні спробувати та випробувати рівень послуги Удобный Переезд.

Вантажне Таксі

Чому ж саме наше Вантажне Таксі?

Ми працюємо у вихідні та у святкові дні. Маємо великий парк вантажних автомобілів, спеціально обладнаних й оснащених пакувальним матеріалом для перевезення меблів й різної побутової техніки.

Безумовно, автомобіль марки Газель, головний «трудяга» на наших дорогах, але ми не обмежуємо іноземних представників, таких як Мерседес Спринтер, здатних більш комфортно обслуговувати наших клієнтів.

Наші погодинні розцінки відносно низькі. Весь наш штат, це насамперед привітні та висококваліфіковані працівники.

Напевно всі люди, що живуть у містах, хоч раз в житті користувалися службою таксі, і приблизно половина з них потребувала послуги Вантажного Таксі.

Цей бізнес став одним з найпопулярніших в Україні. При цьому якість обслуговування залишається проблемою.

Найкращою подякою за нашу роботу є те, що наші клієнти можуть, без сорому, порекомендувати компанію Удобный Переезд своїм друзям.

Вантажне таксі по Києву, це лише один з пунктів у списку професійних послуг які ми можемо надати Вам сьогодні: вантажоперевезення по Києву та Україні, послуги вантажників, організація офісних переїздів, дачні переїзди, зборка-розбирання меблів, інше.

Ми готові доставити для Вас все що необхідно, починаючи з однієї речі і закінчуючи довгим списком виставкових вітрин та павільйонів. Це можуть бути музейні або виставкові меблі, картини, антикваріат.

Ми вже маємо досвід перевезення сейфів, банкоматів, доставляли клієнтам величезний рояль. Мотоцикли та скутери, квадроцикли та човни не є для нас проблемою.

Ми надаємо послугу “Вантажне Таксі” як у Києві, так і в Київській області. Це може бути послуга доставки вантажу на ваші склади, поїздки в аеропорт, перевезення речей для корпоративів, на весілля та інші заходи.

Скоріше замовляй таксі, в руках товар свій не носи!
Дзвони в Зручний Переїзд!

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера