Лого
завантаження

Вантажоперевезення

ВантажоперевезенняКомпанія «Удобный переезд» не новачок на ринку вантажоперевезень. Наша команда працює злагоджено і організовано. Ви зв’язуєтеся з менеджером, який підбирає для Вас транспорт, кількість робочих, маршрут. Завдяки зручному графіку роботи, вам буде легко підібрати зручний час для перевезення.

детальніше

Вантажники

ВантажникиВантажники компанії «Удобный переезд» несуть повну відповідальність за ваш вантаж, тому, ставляться до нього акуратно і дбайливо. Ми зробимо все, щоб звести ризик пошкодження ваших речей до мінімуму.

Компанія «Удобный переезд» розвивається відповідно до запитів клієнтів. До переліку наших послуг крім квартирного і дачного переїзду, перевезення сейфів і банкоматів, послуг вантажників, додалися ще й складські роботи.

детальніше

Вивіз сміття

Вивіз сміттяКомпанія «Удобный переезд» допомагає своїм клієнтам не тільки переселитися на нове місце, але перевезти будь-які великогабаритні вантажі. Це стосується і сміття. Проблема утилізації будівельного сміття для нас легко вирішити.

детальніше

Вантажне Таксі

Вантажне ТаксіВантажне Таксі часто порівнюють зі стихійним лихом: неможливо знайти потрібну річ, сервіз розбитий, стільниця подряпана. І, правда, схоже на наслідки урагану. «Удобный переезд» захистить вас від цих неприємностей.

детальніше

Складання-розбирання меблів

Складання-розбирання меблівВеличезну частину свого життя ми проводимо в квартирі. Тут ми відпочиваємо, зустрічаємо гостей, спілкуємося з рідними і близькими. Інтер’єр стає для нас звичним і перетворюється в константу. Але іноді зміни в житті, змушують нас змінювати місце проживання, робити ремонт, оновлювати обстановку. У таких ситуаціях необхідні послуги з перевезення, збирання-розбирання меблів.

детальніше

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера