Лого
завантаження

Збирання розбирання музейних меблівМаючи досвід професійної компанії з перевезення меблів, нам доводиться перевозити, упаковувати, займатися розбиранням і складанням різних меблів.

Нас вже не дивує величезна кількість видів меблів, різноманітні форми та розміри меблів, які використовують люди для власних потреб. Антикварні комоди, двоярусні ліжка, бібліотечні стелажі, шведські стінки, величезні дивани та королівські ліжка упакувати набагато складніше, ніж ваші фото рамочки й п’ять томів книг. А скільки всього ми ще не бачили!

Завдяки археологам, які добувають артефакти, музеям, які збирають і зберігають ці безцінні експонати, ми отримуємо уявлення про історичне минуле наших попередників.

Виявляється, що столи та стільці, ліжка і крісла, лавки, табурети та скрині придумали єгиптяни, за часів правління фараонів. Древні греки та римляни були майстерні не лише у будівництві, але й в розписі меблів і інкрустації. Скляні стелажі, вітрини, виставкові стенди, в яких розміщуються музейні експонати, вимагають дбайливого розбирання і точного складання, коли вони використовуються на виїзних показах.

Співробітники музеїв дуже відповідальні люди й педантично ставляться як до самих експонатів, так і до меблів, в яких вони знаходяться.

Наша компанія «Удобный Переезд» має в розпорядженні колектив надійних професіоналів з перевезення подібних специфічних меблів. Наші майстри, це меблеві вантажники, що мають великий досвід в монтажу та демонтажу музейних меблів. Ви можете бути спокійні, знаючи, що кожен працівник компанії професійно підготовлений і забезпечений спеціальним інструментом. Все що їм потрібно, це приїхати на місце, оцінити ситуацію, тобто зняти розміри приміщень, коридорів, висоту стель й дверних рам.

Перевезення меблів. Складання-розбирання.Як тільки завдання по перевезенню меблів поставлене, робота ділиться на підготовчі етапи. Це частковий або повний демонтаж, дбайливе спаковування, завантаження та фіксація у вантажівці. Наприклад, розбирають меблі завжди в парі, щоб уникнути падіння частин меблів і їх пошкодження. Коли всі меблі розібрано, наші працівники ретельно спакують скляні частини меблів, обмотають їх легко-пузирчастою плівкою, обгорнуть в листи картону і зафіксують поліетиленовим скотчем.

Повідомте нас заздалегідь щодо типу і кількості меблів, які ви хочете перевезти, щоб ми надали вам точну ціну!

На нашому рахунку довгий список безпечних і ефективних перевезень, збирання та розбирання антикваріату, скляних прилавків, меблів для спальні, їдальні, вітальні, виставкових стендів, вітрин, і інших крихких предметів.

Перевезення, збирання-розбирання музейних меблів в Києві, з компанією «Удобный Переезд».

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера