Лого
завантаження
14 Чер Categories: Вантажники

Вантажники у всіх районах КиєваБільшість людей зберегли в пам’яті образ вантажника часів «ненав’язливого радянського сервісу» і сервісу пост перебудовного періоду – «нав’язливий» і дуже навіть «помітного».

У цьому випадку пам’ять грає з нами злий жарт, створюючи стереотипи: вантажник – неголений, неохайний і завжди нетверезий чоловік невизначеного віку, готовий за півлітра гори звернути, точніше, перенести будь-який вантаж з пункту «А» в пункт «Б».

Радянські громадяни, які пережили переїзд, можуть пригадати, що в результаті такої «діяльності», вантаж був доставлений на місце не весь, зате у всій квартирі було натоптано й накурено. З цієї причини розпаковування речей відкладалося до моменту ліквідації всіх наслідків переїзду.

Вантажники у всіх районах КиєваМи сьогодні особистим прикладом доводимо зворотне. Безперечно, наші вантажники не отримували свою професію в університетах, а лише пройшли спеціальну підготовку в компанії, але це обставина ніяким чином не применшує їхньої гідності. Саме вони представляють нашу компанію, щодня вирішуючи проблеми клієнтів спокійно, чітко, детально і зі знанням справи.

У всіх районах Києва – Оболонь, Троєщина, Позняки, Печерськ, Дарниця або Поділ – можна зустріти наших працівників. Доброзичливі, акуратні, в чистому спецодязі з логотипом компанії – вони «не випадкові» люди, а майстри своєї справи.

Наші майстри

  • Меблярі-пакувальники, які займаються розбиранням/складанням і переміщенням меблів. Ці майстри займаються також й упаковуванням меблів, що гарантує їх збереження під час транспортування на будь-які відстані. М’які меблі упаковують в поліетилен, який запобігає поява на тканинних і шкіряних поверхнях плям бруду і подряпин. Розібрані частини дерев’яних меблів запаковують у гофрокартон, антикварні меблі та дзеркала у повітряно-бульбашкову плівку.
  • Робітники-ваговики, що без жодних проблем перемістять вантажі різного ступеня тяжкості: коробки з речами, сейфи, піаніно і таке інше. Ваговики – міцні хлопці, фізична форма яких дозволяє їм легко і швидко здійснювати цю непросту роботу. Вони не запитують: «Навіщо потрібен сейф на 21-му поверсі?». Вони розмірковують над тим, як краще його туди доставити!

Вантажники у всіх районах КиєваФізична форма майстрів різних категорій, очевидно, єдина їх відмінність. В іншому вони схожі. Таке ж гарне просторове мислення, протилежне типу: «кругле – коти, квадратне – неси». Завдяки їхній спритності та кмітливості швидко знаходять оптимальне рішення для кожного конкретного випадку.

Всі наші співробітники неодноразово доводили свою відповідальність й серйозність під час роботи з антикварними виробами, дорогою оргтехнікою та важливою документацією під час переїзду з квартири у квартиру, а також з офісу в офіс. Старанність й пунктуальність, ще одна вирізняюча риса наших робітників. Вони оперативно виконують всі побажання замовника без обумовлення та сперечань.

Звертайтеся!

  • Наші співробітники виконають квартирний, офісний, дачний переїзд, вивезуть сміття та здійснять складські роботи оперативно та якісно.
  • Вантажники в Києві виконають усі роботи по доставленню меблів за вказаною адресою: розбирання, пакування, переміщення, складання та розставляння.
  • Наші робітники без проблем перемістять навіть великогабаритні та важкі речі. Піаніно, банкомат, шафа, ліжко або гарнітур? Будь ласка! На 10-й поверх? Без проблем!
  • Співробітники компанії використовують велику кількість найрізноманітнішої мувінгової техніки, що підвищує ефективність робіт та скорочує витрати часу.
  • Будь-який переїзд, що здійснюють наші вантажники, проходить на найвищому рівні, професійно, ретельно й обережно. Вони прислухаються до побажань клієнтів та виконують усі їхні вимоги.

Ви можете замовити у нас послуги вантажників як окремою послугою, так й в комплексі з вантажоперевезеннями. Вибрати потрібний вид послуг можна, проконсультувавшись з менеджером, обговоривши всі тонкощі справи, уточнивши погодинну вартість та інші нюанси.

Професійні вантажники мувінгової компанії «Удобный переезд» прийдуть Вам на допомогу в денний чи нічний час, у свята чи у вихідні дні.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера