Лого
завантаження

Правильне транспортування меблівБагато хто думає, що квартирний, офісний або дачний переїзд, то раз плюнути, які не займають багато сил та часу. Але подібні думки виникають тільки спочатку, перед пакуванням речей. Коли справа доходить до меблів, стає зрозуміло, що без послуг професіоналів нам не обійтися.

Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся! Наша компанія візьме на себе всі турботи, пов’язані з підготовкою, завантаженням, закріпленням і транспортуванням будь-якої кількості меблів.

Демонтаж та упаковування

Наші пакувальники меблів мають усі необхідні для роботи інструменти та матеріали. Багаторічний досвід та навички сприяють підготовці меблів для транспортування за всіма правилами.

Корпусні меблі – шафи, кухонний гарнітур, столи, стелажі, комоди майстри розберуть повністю або частково, як того вимагають правила безпечного перевезення. Можете бути впевнені що, дерев’яні, скляні, дзеркальні, пластикові деталі меблів прибудуть до пункту призначення цілими: без відколів, тріщин, подряпин, де фурнітура буде окремо упакована (ручками, кутовими стяжками, кріпильними болтами та іншим). Якщо перевезення меблів здійснюється на невеликі відстані, пакувальним матеріалом виступає повітряно-бульбашкова плівка. Для транспортування більш ніж на 150 км вантажники ретельно упаковують меблі в п’ятишаровий гофрокартон.

М’які меблі – диван, крісло, стільці, ліжка і таке інше, наші працівники розбирають частково, знявши тільки навісні та декоративні деталі. Для убезпечення предметів від пошкодження їх упаковують в повітряно-бульбашкову плівку, а м’які тканинні або шкіряні частини обгортають у плівку.

Антикварні меблі підлягають лише частковому демонтажу за умови наявності навісних і декоративних деталей. Наші фахівці упаковують їх особливо ретельно в повітряно-бульбашкову плівку, пінопласт, поролон або гофрокартон з використанням захисних профілів, куточків, скретч-плівки.

Навантаження, розміщення і закріплення меблів

Правильне транспортування меблівПісля демонтажу, пакування меблів і їхніх деталей наші робочі дбайливо завантажать все у спеціальний транспорт, обладнаний швартовними ременями для закріплення, джгутами-прокладками, м’якими валиками для захисту меблів від псування і падіння. Будьте впевнені, що в наших мебелевозах, підготовлені особливим чином меблі, не постраждає від ані від дощу, ані від пилу або масляної суспензії на дорогах.

Облаштування кузовів спецтранспорту є гарантією безпечного транспортування меблів.

До речі, мебелевози у складі парку нашої компанії, то надійний транспорт, призначений для перевезення меблів. Відмінною особливістю кожного такого авто є пристрій кузова. Він багатошаровий, зібраний з панелей за допомогою анодованих профілів з алюмінію. Панелі – спеціальна вологостійка фанера, облицьована армованим скловолокном і поліефірним пластиком, який захищає вантаж від негативного впливу зовнішнього середовища.

Всередині панелі кріпляться сталеві підсилювачі для додаткової міцності. По периметру кузова встановлені дерев’яні відбійники з облицюванням з повсті та спеціальні трубки для надійної фіксації кожного з предметів меблів.

Швидкість і маршрут

Як ми вже з’ясували, збереження меблів під час переїзду, забезпечують правильний демонтаж, пакування, кріплення і розміщення в кузові. Не менш важливою є і швидкість пересування автомобіля.

Якість доріг в Україні не найкраща. Водії знають, що навіть нове покриття рясніє ямами й вибоїнами, потрапляння до яких може обернутися неприємностями для авто та вантажу. Мінімізувати проблеми допомагає правильно вибраний менеджерами компанії маршрут транспортування. Але іноді й цього буває недостатньо.

Потрапляючи в яму сила удару стає пропорційна квадрату швидкості. Тому для збереження вантажу цілим та неушкодженим наші водії зберігають оптимальний швидкісний режим в 60-70 км/ч.

Ось, мабуть, і всі правила, за якими здійснюється транспортування меблів співробітниками нашої компанії. Прості правила, на перший погляд здаються незначними, але повірте, безліч разів, вони доводили свою ефективність на практиці.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера