Лого
завантаження
Складання та встановлення кухонь та кухонних меблів

Складання та встановлення кухонь та кухонних меблівВи зробили ремонт на своїй кухні, створивши комфортну атмосферу, підібрали потрібний колір кухонних стін, визначилися з потрібним стилем фасадів, і загальним розміром і функціональністю вашої майбутньої кухні.

Якщо ви плануєте проводити більшу частину свого часу на теплій і затишній кухні, значить, вона повинна не тільки залучати вас своїм інтер’єром, але і бути зручно скомпонована.

У разі, коли ваша сім’я досить велика, а площі більш ніж достатньо, Вам знадобиться безліч навісних містких шаф для зберігання посуду.

Багатофункціональні ящики, з зручними рейтингами, кутові конструкції, і шафи в нішах під підвіконнями дозволяють господині «розселити» всі свої набори для кухні та іншу кухонне начиння.

Ось і настав довгоочікуваний день, вам доставили 35 пакетів з елементами вашої меблів для кухні.

І що ви вирішили з усім цим робити?

Безумовно, корпусні кухонні меблі поізводітся, з метою економії вашого сімейного бюджету, і витрат з доставки.

Але при цьому, за складання беретеся ви самі, самостійно.

Вам належить зібрати і встановити кухню?

Сьогодні, в інтернеті, можна знайти покрокові відео інструкції по складання і установці кухонних меблів самостійно. Це, звичайно, полегшує роботу, навіть якщо у вас немає подібного досвіду.

Головне, грунтовно підготуватися до складання. Насамперед, необхідно дуже уважно виміряти місце під установку гарнітура. Не забудьте враховувати рівень підлоги, і відзначити висоту для навішування пеналів. Пройтися по списку всіх елементів і деталей.

Сборка и установка кухоньСпершу збирається нижня частина, після тільки верхня. І так далі…

Вам це вже не подобається? От і добре!

Довірте цю роботу майстрам! Наша компанія «Удобный Переезд» має великий досвід в складанні і установці кухонних меблів в Києві. Компетентність і високу якість роботи наших майстрів очевидна.

Ми пишаємося тим, що про роботу нашої команди клієнти відгукуються тільки позитивно.

Щоб уникнути зайвих недорозуменій, наші збирачі кухні пропонують распаковать упаковки в присутності господарів будинку. Іноді, при їх всритіі виявляють заломи улов. Рекомедуем ретельно оглядати кожну упаковку, і перерахувати кожну деталь перед прийняттям товару.

Змонтувати кухню буде набагато простіше і швидше, якщо до приїзду наших працівників ви підготуєте приміщення.

Нам буде необхідно заміряти стіни і підлогу на рівність, щоб ці нерівності і кривизни не гальмували головну роботу. Щоб кутові полиці весели рівно, і не світилися щілинами, вкрай важливо наявність прямого кута між стінами.

Розташувати меблі на кухні можна по-різному. Буває 4 типи: лінійна, кутова, для маленьких за площею кухні, п-образна, і для великих приміщень підходить острівна кухня.

На п-образной кухне, обычно, только готовят, место под обеденный стол ограничено.

Чому ж можуть залежати терміни збирання і установки вашої кухні?

Зазвичай, це не займає більше 2 днів, але досвід показує, що чим більший об’єм і складніше робота, тим на довше затягується процес.

Підключення побутових приладівПісля завершення установки кухонних меблів вас очікує підключення побутових приладів. Кваліфіковане складання забезпечує правильний монтаж техніки та підключення обладнання без їх пошкодження.

Розміщувати меблі слід так, щоб всі її компоненти могли бути задіяні і доступні.

Складання комода, пеленальний столик, навішування шаф, додаткові роботи при монтажі кухні, складання і монтаж кухонного гарнітура.

Також ми пропонуємо послуги:

Складання повного комплекту в спальню, вітальню, дитячу, складання передпокої, складання вбудованої шафи-купе, складання двох’ярусної ліжка, складання ліжка для немовляти, складання столу, столу комп’ютерного, складання офісних меблів, складання стандартного шафи-купе, складання шафи одежної з двома дверми.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера