Лого
завантаження

Складання-розкладання меблів при переїзді офісу

Складання-розкладання меблів при переїзді офісуЧас від часу стається таке, що фірма розширюється або лише бажає перенести свій головний офіс у більш престижний район, внаслідок, доведеться заринути у клопітну справу, назва його переїзд, який для деяких те саме що Армагеддон.

Під час переїзду значні труднощі спричиняє саме перевезення меблів, оскільки наявні сходові прольоти в будинках, а також ліфти не дають можливості переносити її у зібраному стані. (більше…)


Складання корпусних меблів

Складання корпусних меблівВи купили нове житло, або орендуєте нове офісне приміщення, а можливо, після чергового ремонту в квартирі ви вирішили оновити всю корпусні меблі в передпокої і на кухні.

У більшості випадків, продавці меблевих магазинів запропонують вам свої послуги зі складання меблів, плюс до ціни самого гарнітура. (більше…)


Складання та встановлення кухонь

Складання та встановлення кухонь та кухонних меблів

Складання та встановлення кухонь та кухонних меблівВи зробили ремонт на своїй кухні, створивши комфортну атмосферу, підібрали потрібний колір кухонних стін, визначилися з потрібним стилем фасадів, і загальним розміром і функціональністю вашої майбутньої кухні.

Якщо ви плануєте проводити більшу частину свого часу на теплій і затишній кухні, значить, вона повинна не тільки залучати вас своїм інтер’єром, але і бути зручно скомпонована. (більше…)


Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера