Лого
завантаження
pereezd_udobniy

Раді вітати Вас на сайті компанії «Удобный переезд».

Мувінгова компанія «Удобный переезд» – це професійне перевезення меблів, великогабаритних та важких речей у Києві та Україні в рамках квартирного, дачного або офісного переїзду.

Чим ми займаємося?
Чим «Удобный переезд» відрізняється від інших мувінгових компаній?
Хто наші співробітники і як вони працюють?
Чи зручний наш режим роботи?
Наш девіз – фінансова прозорість, а також…
VIP-переїзд «під ключ».
Переїзд без наслідків.
Наш автопарк – готовність №1
Компанія «Удобный переезд» – надійна камера для зберігання.

Чим ми займаємося?

У нас Ви можете замовити:
– демонтажні та монтажні роботи;
– завантаження/розвантаження фур, вагонів, літаків;
– розміщення та фасування різної продукції;
– збірку/розбирання меблів;
– такелажні роботи.

Чим «Удобный переезд» відрізняється від інших мувінгових компаній?

– великий напрацьований досвід;
– гнучкий графік роботи;
– цінова політика;
– оперативність;
– матеріальна та фінансова відповідальність;
– професіоналізм співробітників: диспетчерів, оцінювачів, менеджерів, водіїв та вантажників.

Співробітники компанії працюють швидко, ефективно і злагоджено.

Вам набридло дивитися, як винайняті «з вулиці» робітники перетягують дорогі меблі, дряпають штукатурку та оббивають краї? Немає сил спостерігати за безпорадним виразом їхніх облич?

Гоніть дилетантів геть і довірте роботу справжнім професіоналам! Ми збережемо Ваші нерви, час, меблі й інтер’єр непошкодженими. Це нам допоможуть зробити професійні навички та багаторічний досвід. А спеціальні пристосування, інструменти та візки для перевезення лише спростять процедуру.

Наша компанія працює цілодобово, без свят та вихідних днів.

Маєте потребу у терміновому переїзді, а перевізник люто доводить своє право на 8-годинний робочий день?

Відмовтеся від «послуг» такої компанії. Довіртеся нам. Ми в найкоротші терміни з моменту замовлення виконаємо роботу, адже наш графік коригується лише побажаннями клієнтів.

Ми приймаємо оплату точно за встановленими тарифами.

Ви обурені, що перевізник вимагає, крім обумовленої суми, ще доплатити? Ви не збагнете, чому повинні платити за перевитрату пального в заторах?

Правильно. Ви й не мусите переплачувати. Відмовтеся від співпраці зі здирниками та шахраями. У нас все чесно. Попередньо визначена в договорі сума незмінна, незалежно від обставин. Форс-мажорні ситуації, як то застряглий ліфт, вузькі дверні одвірки в під’їзді чи в квартирі, відсутність паркувальних місць навколо об’єкта, то є проблемою наших співробітників. Вас вони не повинні тривожити.

Наш девіз – фінансова прозорість, а також повна юридична і матеріальна відповідальність!

VIP-переїзд «під ключ».

Ви, ділова людина, якій не вистачає часу займатися переїздом? Ви не знаєте, кому довірити транспортування офісної оргтехніки, меблів або обладнання?

Доручіть цю роботу компанії «Удобный переезд». Маючи багаторічну практику, робота нашої команди стала настільки злагодженою, що навіть переїзд «під ключ» не є для неї проблемою. За якихось дві-три години розберемо всі речі, потім запакуємо, завантажимо в фургон, перевеземо, занесемо, зберемо і розмістимо у приміщенні за зазначеним Вами місцем.

Ви не побачите гори запакованих речей, лише зібрані та розпаковані меблі, електроприлади що функціонують, користуватися якими можна відразу ж після переїзду. Зручно, чи не так?

Переїзд без наслідків.

Ви плануєте перевезти дорогі антикварні меблі? Але Вас лякає що запросите до будинку неуважних робітників?

Тоді наша компанія до Ваших послуг. Будьте впевнені, що ні з меблями, ані з інтер’єром ніякої шкоди не за подіється. Наші вантажники бездоганно запакують антикварні меблі, так що на них навіть залишиться віковий пил, при цьому жодна «сучасна» порошинка не потрапить всередину упакування. Занесуть, поставлять предмети, не залишаючи слідів своєї присутності.

У приміщенні буде так само чисто і затишно, як і до появи наших робітників, які зберуть і вивезуть все сміття, що залишилося від переїзду.

Наш автопарк – готовність №1.

Ви вже мали неприємний досвід перевезення речей та меблів, в результаті якого сталася «утруска» й «усушка»?

Співчуваємо Вам та готові допомогти! Забудьте про все, з чим Вам довелося зіткнутися. У нашому парку тільки спеціальні автомобілі, якими керують досвідчені й уважні водії. Сучасний транспорт для перевезень, обладнаний різними пристосуваннями, які захистять від ударів та струсів на дорогах навіть крихкі, скляні, дзеркальні та порцелянові речі, а також копіювальні апарати та іншу дорогу оргтехніку.

Компанія «Удобный переезд» є надійною камерою для зберігання.

Ви здали квартиру, а наймачі вимагають вивезти меблі? Ви робите ремонт і боїтеся за збереження й цілісність предметів майбутнього інтер’єру?

Не турбуйтеся. Ми вирішимо Ваші проблеми швидко, ефективно й недорого. Зв’яжіться з нами, а наші співробітники акуратно запакують й вивезуть Ваші речі в сховище, попередньо склавши інвентарний список. Отримати своє майно за описом Ви зможете в будь-який зручний для Вас день.

Ми заслужили довіру та отримали визнання своїх клієнтів по всій Україні. Відмінний сервіс, бездоганна робота, дружелюбність, надійність і вміння вирішувати найскладніші завдання в індивідуальному порядку, все це неповний перелік переваг нашої компанії. Звертайтеся!

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера