Лого
завантаження

Складання-розкладання меблів при переїзді офісуЧас від часу стається таке, що фірма розширюється або лише бажає перенести свій головний офіс у більш престижний район, внаслідок, доведеться заринути у клопітну справу, назва його переїзд, який для деяких те саме що Армагеддон.

Під час переїзду значні труднощі спричиняє саме перевезення меблів, оскільки наявні сходові прольоти в будинках, а також ліфти не дають можливості переносити її у зібраному стані.

Розкласти та скласти меблі зовсім не проста справа, як може здатися з першого погляду. Основне завдання цієї стомливої праці, це зберегти ідеальний зовнішній вигляд офісних меблів безпосередньо під час її перевезення, а також правильно скласти їх після приїзду на нове місце.

Кому довірити розкладання і подальший монтаж меблів?

Складання-розкладання меблів при переїзді офісуДовіряти дану задачу співробітникам свого офісу, більш ніж самовпевнено та безглуздо, адже, йомовірно, що серед них ви не знайдете професіоналів в цій галузі.

Саме з цієї причини, задля збереження меблів від пошкодження, ліпше скористатися послугами мувінгової компанії.

Як варіант, у Києві – це «Удобный переезд», що пропонує послугу «розкладання і складання меблів» й здатна виконати її на високому професійному рівні.

Замовивши в них цю послугу, ви будете на 100% впевнені, що демонтаж меблів буде проведений оперативно та якісно, адже зроблять його досвідчені збирачі, які мають грандіозний досвід у цій сфері обслуговування.

Безпосередньо після розкладання, меблі будуть якісно спаковані й доставлені до місця призначення, а як прибудуть, їх зберуть до купи й поставлять, куди ви захочете.

Ціни на послугу розкладання/складання меблів не є завеликою (нині вона доступна практично кожному). Отже, заплативши помірну суму грошей, ви гарантовано забезпечите її збереження й, взагалі то, навіть зможете заощадити на переїзді вашого офісу, адже для транспортування зібраних частин меблів потрібна фура. Послуги вантажників, для завантаження таких меблів, обійдуться вам значно дорожче.

Етапи розкладання-складання меблів під час офісного переїзду.

Все виконується в наступній послідовності роботи:

 • планування фронту робіт
 • проведення демонтажу, спакування, а також завантаження меблів
 • доставка на об’єкт, складання меблів, а також їх подальше розташування, відповідно до побажань замовника.

Які проблеми можуть виникнути під час переїзду офісу?

Складання-розкладання меблів при переїзді офісуНа такі маніпуляції, як розкладання і наступне складання меблів, недосвідчена людина витратить купу свого часу. До того ж, вона може постати перед такими проблемами, як:

 1. Самі виконавці.
  Щоб перевезти офіс, доволі непросто знайти серед його співробітників, бажаючих у цьому вбрати участь. Воно й не дивно, ніхто не захоче виконувати роботу, в якій не має досвіду.
 2. Поява «зайвих» деталей.
  У людей, які ніколи не мали справи з розкладанням та подальшим складанням меблів, зазвичай, залишаються «зайві» деталі. А це через те, що скласти меблі надзвичайно складніше, ніж розкласти.
 3. Брак досвіду.
  В разі, якщо розкладання і складання меблів здаються вам дріб’язковою справою, то ви помиляєтеся! Зрештою, під час роботи виникає величезна кількість різних нюансів, незнання яких може допровадити вас до безвиході.
 4. Непередбачувані ускладнення.
  Інколи меблі мають предмети, що збираються виключно з застосуванням нестандартних деталей.
  Відповідно, робота з ними вимагає наявності спеціального інструменту, який у більшості випадків, втрачається безпосередньо після першого складання, а відшукати його потім можна лише в комплекті для професійних складальників меблів.

Основні плюси замовлення складання і розкладання меблів:

 • професійні команди
 • можливість замовлення переїзду офісу під ключ
 • консультації по всім питанням
 • наявність усього необхідного спец. інструменту, й транспорту.

Висновки

Враховуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що лише співробітник мувінгової компанії, який має великий досвід в цій сфері, спроможний виконати розкладання і подальше складання меблів так, щоб вони залишилися непошкодженими.

Тому, краще не витрачати свій час і гроші й негайно замовити розкладання-складання меблів у професіоналів в компанії «Удобный переезд», які здатні виконати роботу якісно й оперативно. В кінцевому підсумку, як Ви заощадите як свої гроші та час, так й свої сили та нерви.

Контакти

Компанія «Удобный переезд»

(ПП Вельченко Н. В.)

Контактна інформація: адреса, електронна пошта, телефони.

Час роботи - цілодобово!

Замовити

Форма зворотнього зв’язку.

ЦІЛОДОБОВО !!!

Заповнити заявку, Ви можете в будь-який зручний для Вас час, наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Галерея

Збирання-розбирання меблів

Галєрєї нашого сайту Удобный переезд.

Магазин

СКОРО ВІДКРИТТЯ

Меблі під замовлення

*ціни уточнюйте у диспетчера